O FIRMIE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NASZA HISTORIA

 

Firma Motorq powstała w 2009 roku. Od początku wyróżnia nas profesjonalne podejście do katalogowania, pakowania produktów i obsługi naszych Klientów. Dział Techniczny na bieżąco sprawdza i kontroluje jakość naszego asortymentu.

Internetowy system składania zamówień IZAM, dedykowany Klientom hurtowym, zawiera wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wraz z ich opisami i wymiarami. Intuicyjność obsługi narzędzia do przesyłania zamówień, pozwoliła nam osiągnąć satysfakcjonujący poziom ilości Kontrahentów korzystających z tej formy współpracy z nami.

 

 

Swoim doświadczeniem, chcemy popularyzować ruch jednośladów w kraju poprzez ułatwienie dostępu do części zamiennych, akcesoriów  w przystępnej cenie i satysfakcjonującej  jakości.
Asortyment Motorq to przede wszystkim części zamienne do większości skuterów, motorowerów,  motocykli 125 oraz quadów znajdujących się na rynku Polskim.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo także narzędzia warsztatowe, wyposażenie serwisu, oleje i smary eksploatacyjne oraz akcesoria jak kaski motocyklowe czy kufry.Misją Motorq jest dostarczenie Państwu wyspecjalizowanej, profesjonalnej obsługi, fachowej porady oraz szybkiej realizacji zamówień.

 

Zapraszamy do współpracy.
Zespół MOTORQ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA