Motorq - Dystrybucent skuterów spalinowych TORQ i urządzeń Greenso
facebook
youtube

O firmie

Home / O firmie

NASZA HISTORIA

Firma Motorq powstała w 2009 roku na fali rosnącego rynku motoryzacyjnego w Polsce i w Europie. Zapoczątkowaliśmy działalność od dystrybucji skuterów spalinowych TORQ oraz części zamiennych i akcesoriów, rozbudowując w szybkim tempie sieć sprzedaży kilkuset Dealerów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, kolekcja TORQ została poszerzona o motocykle, quady oraz skutery elektryczne.

Doświadczenie motoryzacyjne, poparte tendencjami rynkowymi, pozwoliły poszerzyć nam działalność o nowe segmenty sprzedaży jakim są hulajnogi elektryczne Frizzo oraz urządzenia ogrodnicze marki Greenso. Glebogryzarki, rozdrabniacze, kosiarki, wertykulatory czy dmuchawy Greenso w błyskawicznym tempie zyskały zaufanie  Klientów.

 

motorq
motorq

Stawiamy na wysoki standard obsługi każdego Klienta, umożliwiając szybki kontakt poparty rzetelną obsługą sprzedażową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Sklep internetowy pozwala intuicyjnie zamówić potrzebne produkty a nasi Pracownicy udzielą niezbędnych informacji na nurtujące Państwa pytania.

Dostępność części zamiennych, opracowane procedury serwisowe w zakresie każdego segmentu sprzedażowego Torq, Frizzo i Greenso stanowią podstawę naszego biznesu.

agroromex sklep rolniczy

Wykwalifikowana kadra

W swojej pracy kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm. Nasza kadra składa się ze specjalistów, którzy jednocześnie są pasjonatami motoryzacji. Posiadają oni bardzo dużą wiedzę na temat sprzedawanych części zamiennych i akcesoriów. Ze względu na doświadczenie są oni również w stanie doradzić Klientowi, jaki produkt będzie dla niego najlepszy. Zawsze służymy fachową pomocą i w razie jakichkolwiek pytań ze strony Klientów, jesteśmy w stanie udzielić im na nie odpowiedzi.

agroromex sklep rolniczy

Szybka realizacja zamówień

Naszym celem jest to, aby klienci byli zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Dlatego dbamy o to, aby każde ich zamówienie było realizowane w jak najszybszy sposób. Posiadamy rozbudowane i profesjonalne zaplecze magazynowo-logistyczne, co umożliwia nam świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie. Ponadto dysponujemy dużą ilością asortymentu na stanie magazynowym oraz współpracujemy ze znanymi firmami kurierskimi. Sprawia to oczywiście, że dostawa dotrze do Klienta w bezpieczny sposób.

agroromex sklep rolniczy

Najlepsze ceny

Oferowane przez nas części zamienne i akcesoria dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to spowodowane między innymi tym, że zajmujemy się dystrybucją części zamiennych do motocykli, quadów i skuterów elektrycznych oraz akcesoriów motocyklowych. Nasze produkty pomimo konkurencyjności cen, nie tracą na swojej jakości. Każda osoba znajdzie dla siebie część zamienną, bądź akcesoria, które będą dopasowane do jej potrzeb oraz możliwości finansowych.

agroromex sklep rolniczy

Szeroki asortyment

Posiadamy bogatą ofertę części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych. Dążymy do tego, aby każdy nasz klient miał szeroki wybór produktów spośród naszej oferty. Dlatego też w regularny sposób poszerzamy ilość dostępnego asortymentu. Ze względu na to, że w swojej ofercie posiadamy już sporą ilość produktów, to każda osoba będzie w stanie znaleźć dla siebie coś odpowiedniego.

agroromex sklep rolniczy

Gwarancja najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy produkty, które pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Jakość części i akcesoriów przez nas proponowanych potwierdzona jest zadowoleniem klientów. Motocykle, skutery bądź quady nie stracą na swojej wartości. Każda osoba chcąca podnieść walory użytkowe swojego pojazdu znajdzie wysokojakościowe produkty w naszej ofercie.

agroromex sklep rolniczy

Bezpieczne transakcje

Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie przeprowadzane transakcje finalizujące sprzedaż następowały według szczególnych standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy, że wszystkie dane osobowe użytkownika oraz dane transakcyjne są u nas bezpieczne. Każde połączenie ze stroną płatności jest chronione certyfikatem SSL.

Dlaczego my?

Zapraszamy do współpracy.

Zespół motorq

quad